Jump to content
Fevaid
Feneroin

Red Dead Redemption 2'nin mobil uygulaması da var

Recommended Posts

Rockstar Games'in heyecanla beklenen yeni oyunu Red Dead Redemption bu cuma günü, yani 26 Ekim'de bizlerle olacak. Oyunun çıkışına çok az bir süre kaldı ama oyunla ilgili yeni bilgiler paylaşmaya devam ediyoruz ki bunlardan biri de Red Dead Redemption 2 mobil uygulaması. Bu ücretsiz mobil uygulama sayesinde oyundaki çoğu bilgiyi telefon veya tabletlerinizde görebileceksiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği harita olacak, bu sayede mobil cihazınızın ekranını kullanarak haritadaki çeşitli yerlere kolayca zoom yapabileceksiniz. Bu harita interaktif bir harita, yani dikkatinizi çeken yerlere işaret koyabilecek, rotalar belirleyebileceksiniz. Yani aslında bu sayede dilerseniz oyundaki HUD'ı tamamen kapatıp kendinizi vahşi batının kollarına bırakabilirsiniz. Bu mobil uygulama oyunla aynı tarihte iOS ve Android için indirilebilir olacak.

rdr2-mobile-1.jpg

Elbette tek özellik harita değil. Mobil uygulama aynı zamanda Arthur'un günlüğünün dijital replikası görevini görecek. Şimdilik oyunda da bu günlüğü okuyabilecek miyiz bilmiyoruz ama tablet veya telefonda sayfa çevirmenin çok daha kolay olacağı kesin. Uygulamada oyunun kılavuzuna ek olarak Arthur ile ilgili gerçek zamanlı istatistiklere de erişebileceksiniz.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×