Jump to content
Fevaid
Feneroin

Aziz YILDIRIM: Onu bana değil, Ali Koç'a sorun

Recommended Posts

 

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin Spartak Trnava'yı 2-0 yendiği maçın ardından Ak Parti eski milletvekili adayı Yavuz Değirmenci, sarı lacivertlilerin eski başkanı Aziz Yıldırım'la yaşadığı bir diyaloğu paylaştı.

aziz-yildirim-onu-bana-degil-ali-koc-a-s

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin Spartak Trnava'yı 2-0 yendiği maçın ardından Ak Partieski milletvekili adayı Yavuz Değirmenci, sarı lacivertlilerin eski başkanı Aziz Yıldırım'la yaşadığı bir diyaloğu sosyal medya hesabından paylaştı.

'Başkan ne olacak bu Fener'in hali?' diye sorulunca...

Dün Aziz Yıldırım'la konuştuğunu belirten Değirmenci, Twitter hesabından 'Bugün Aziz Yıldırım’a ayak üstü sordum Başkan nolcak bu Fenerin hali? Onu bana değil Ali Koç’ a sorun dedi. Başkan kızgın.' yazdı.

Değirmenci'nin bu tweeti Fenerbahçe camiasında gündem oldu.

fft16_mf12475991.Jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Feneroin
   İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılamanın yenilenmesi kapsamında görülen davada mahkeme davanın, yargıtayın bozma kararı verdiği 147 no’lu dava dosyasıyla birleştirmesine karar verdi.


   3 Temmuz süreciyle ilgili verilen yeniden yargılama kararı sonrası yeni davanın görülmesine İstanbul Çağlayan Adliyesi’ndeki 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde başlandı. Duruşmaya Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkanlardan İlhan Ekşioğlu ile beraber aynı davada yargılanan Ahmet Çelebi, Olgun Peker ve Abdullah Başak katıldı.

   Duruşmayı Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yanı sıra camiadan çok sayıda isim de izleyiciler bölümünden takip etti. Adliye dışında toplanan bir grup taraftar da Başkan Aziz Yıldırım ve Asbaşkan İlhan Ekşioğlu’na gün boyu destek verdi.

   Salonun küçük oluşu nedeniyle birçok kişinin giremediği duruşma saat 13:30’da başladı. Duruşmada ilk olarak kimlik tespiti yapıldı. Kimlik tespitinin ardından Trabzonspor avukatlarının yaptığı "reddi hakim" talebi görüşüldü ve reddedildi. Ardından savunma yapmak üzere Başkanımız Aziz Yıldırım’a söz verildi. Başkan mahkeme heyetine verdiği 4 sayfalık yazılı savunmanın yanı sıra sözlü savunma da yaparken beraatini talep etti.Başkan Aziz Yıldırım’dan sonra Asbaşkanlardan İlhan Ekşioğlu da savunmasını yaptı ve beraatini talep etti.

   Diğer sanık ve avukatlarının savunmalarının ardından duruşmaya ara verildi. Aradan sonra mahkeme heyeti davanın, yargıtayın bozma kararı verdiği 147 no’lu dava dosyası ile birleştirilmesine karar verdiğini açıkladı.

   Duruşmadan sonra Asbaşkanlardan Şekip Mosturoğlu ve Mali İşler Koordinatörü Tamer Yelkovanın da içinde olduğu 147 no’lu davanın görülmesine geçildi.

   Geç saatlere kadar devam eden bu bölümde de sanıkların ve avukatların savunmaları alındıktan sonra açıklanan ara kararda birleştirimiş olan davaların bir sonraki duruşmasının 28 Nisan 2015 tarihinde yapılacağı açıklandı.
×