Jump to content
Fevaid
Sign in to follow this  
Feneroin

Facebook'ta oyun istekleri almak istemiyorum! diyenler

Recommended Posts

Facebook'ta, arkadaslarinizin surekli oyun istekleri gondermesinden biktiniz mi? O kadar soylemenize, rica etmenize ragmen yine de oyun istekleri mi aliyorsunuz? Bunlara gerek yok, bir kere o gelen isteklerdeki oyunlari bloke edin yani engelleyin ve sonra rahat edin. Zaten en fazla 10-15 populer oyun, bunlari 1 kere engelledikten sonra keyfinizi cikarin. Bildirim bile almayacaksiniz artik.

Sizin icin resimli olarak asagida anlattim:

1- Soldaki Oyunlar sekmesine tiklayin

3- Size gelen oyun istek/davetlerinde goreceginiz "Kabul et" butonunun hemen solundaki "X" butonuna basin
(Asagida gordugunuz ornek, "Looney Tunes Dash!" oyunu icin)

Edited by Feneroin

4- Looney Tunes Dash'i engelle? butonuna basin
(Isimler degisebilir dogal olarak, "Farmville'i engelle", "Poker'i engelle" gibi, oyun ismine baglidir tabii ki)

5- Onay ekrani gelecek ve Evet dediginizde asagidaki gibi mesaj goreceksiniz.
6- Looney Tunes Dash! engellendi mesajini gordugunuzde tebrikler, artik bu oyundan bir daha asla mesaj, istek, uyari, bildiri falan almayacaksiniz. Taa ki Siz o oyunu oynamaya baslayana kadar. ilk mesajimda yazdigim gibi, zaten en fazla 10-15 degisik populer oyun daveti geliyor bizlere. Farmville, Poker, Candy Crush falan gibi, bunlari bu sekilde bir kere bloke edin, benim gibi asla oyun istekleri almayin, gormeyin ve rahat edin ;) Kolay gelsin herkese ve asagidaki "Sosyal ag paylasim" butonlarina tiklayarak, sayfamizi paylasmayi ve bu yararli konuyu arkadaslariniza tavsiye etmeyi unutmayin. Tesekkurler...