Jump to content
Fevaid
Sign in to follow this  
Feneroin

Uncharted: The Lost Legacy...resmen duyuruldu!

Recommended Posts

Uncharted: The Lost Legacy, The Last of Us: Left Behind gibi bir ek paket olacak ama Left Behind’dan çok daha uzun olacak fakat ana oyun kadar da uzun olmayacak. Ek paket tamamen Hindistan’da geçecek. Bunun sebebi ise, bu ek paket ile Chloe karakterinin köklerine inecek olmamız, çünkü bu karakter yarı Hindistanlı. Tabii bu macerada Chloe’ye eşlik edecek isim ise Nadine olacak.

uncharted-the-lost-legacy-768x432.jpg

Ayrıca bu ek paket, sizlerin de tahmin edebileceği gibi ayrı olarak da satılacak. Yani bu senaryoyu oynamak için ana oyuna sahip olmak zorunda olmayacaksınız. Senaryonun geçtiği zaman dilimi ise, geliştirici ekibin açıklamasına göre Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyunundan hemen sonrasını konu alıyor. Bu ek pakette Chloe, bir hazine buluyor ve o hazinenin peşinden gidiyor. Nadine bu senaryoda nasıl bir rolde tam olarak bilmiyoruz fakat, Chloe’ye yardım etmeye çalıştığını videoya bakarak anlayabiliyoruz.

Uncharted: The Lost Legacy duyuru haberimizde paylaşmış olduğumuz video, resmi çekilmiş video değildi ve kalitesi oldukça düşüktü. PlayStation tarafından paylaşılan, 2160p çözünürlükte izlenebilen resmi videoya da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. İçerisinde bol bol oynanış görüntüleri bulunmakta. Son olarak da belirtelim, bu ek paket için henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor. Eminiz ki bu tarihin açıklaması yakın bir zamanda geliştirici ekipten gelecektir. Bizler de sizler ile seve seve paylaşacağız.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×