Jump to content
Fevaid
Feneroin

ABD'li oyuncu, model ve şarkıcı Lindsay Lohan müslüman oldu

Recommended Posts

Tüm geçmişini silip İslâm'ı seçti

tum-gecmisini-silip-islami-secti-h1484558669-ba84e9.jpg
 

Daha önce elinde Kur'an'la görüntülenen, Türkiye'ye geldiğinde başını örten ABD'li oyuncu Lindsay Lohan, Instagram hesabında yaptığı değişiklikle Müslüman olduğunu dolaylı yoldan ilan etti.

 

Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak doğan ABD'li oyuncu, model ve pop şarkıcısı Lindsay Lohan daha sonra farklı dinsel inanışlara yönelmişti.

Geçtiğimiz yıl işlediği bir trafik suçu yüzünden 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırılan Lindsay Lohan, cezası kapsamında çalıştığı New York'taki okula giderken Kur'an'ın İngilizce çevirisiyle objektiflere yakalanmış ve hakkında "Müslüman oldu" iddiaları ortaya atılmıştı.

1484558546-63480d.jpg

Son olarak 2016 yılı Ekim ayında Gaziantep'e gelen ve burada Suriyeli aileleri ziyaret eden Lohan başörtüsü takmış ve objektiflerin önüne geçmişti.

1484558399-de3c66.jpg

Elinde Kur'an'la görüntülenen daha sonra da başörtüsüyle objektiflere poz veren Lohan son yaptığı hamleyle "Müslüman oldu" iddialarını neredeyse doğruladı. Instagram hesabındaki tüm fotoğrafları silip, hayatında beyaz bir sayfa açtığı mesajını veren Lohan, Instagram'daki isminin yanına "Alaikum salam" yazdı. Lohan'ın Instagram'ındaki bu değişiklik tüm insanlığı selama davet eden İslam'ın davetine icabet olarak algılandı. Yani Lohan dolaylı yoldan Müslüman olduğunu ilan etti.

1484558433-09c939.jpg

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×