Jump to content
Fevaid
Sign in to follow this  
Feneroin

46 bin dolarlık PS4 Gran Turismo Sport paketi!

Recommended Posts

gran turismo sport

Sony yakında piyasaya çıkacak yeni yarış oyunu Gran Turismo Sport için çok özel bir paket tanıttı. 46 bin dolar yani yaklaşık olarak günümüzün kuruyla 170 bin lira değerindeki paketin içeriği ise oldukça farklı.

 

 

170 bin liralık PS4 Gran Turismo Sport paketi neler sunuyor?

Sony’nin 17 Ekim tarihi itibariyle Amerika’dave 18 Ekim itibariyle de Asya ve Avrupa pazarlarında piyasaya sunacağı PlayStation 4 Gran Turismo Sport oyunu Tayvan’da çok özel bir paketle karşımıza çıktı.

gran turismo sport

Koleksiyoncular için özel olarak hazırlanan bu paketlerin normal ederinden çok daha pahalı olmasına alışmışken söz konusu özel paket ise işi çok daha farklı bir boyuta taşıdı.

Tayvan için özel olarak duyurulan ve Sony ile Polyphony Games ortaklığıyla ortaya çıkan bu paket için istenen fiyat tam olarak 46 bin 600 dolar yani yaklaşık olarak 170 bin TL!

gran turismo sport

Yalnızca bir adet hazırlanan bu paketin içeriğine baktığımızda ise; bir adet PlayStation 4 Pro, Playstation VR, Thrustmaster T Gt direksiyon, APIGA AP1 yarış koltuğu, Sony Bravia KD65A1 4K HDR Televizyon, 12 aylık PS Plus üyeliği, özel olarak üretilmiş bir 2018 Mazda MX-5 ve tabi ki Gran Turismo Sport yer alıyor.

gran turismo sport

Tayvanlı bir araba koleksiyoncusu tarafından çıkar çıkmaz satın alınan paketin yakın zamanda teslim edileceği de açıklandı. Paketin diğer ülkelerde satışa çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×